Aktualności‎ > ‎

Szkolny Konkurs Językowy: „MY T-SHIRT SAGT” - „ICH BIN eco-friendly” - rozstrzygnięty.

opublikowane: 12 paź 2020, 02:06 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 12 paź 2020, 09:11 ]
W miesiącu wrześniu uczniowie przygotowywali koszulki o tematyce ekologicznej. Konkurs był połączony z Dniem Języków Obcych i został przeprowadzony w ramach realizacji projektu Small Grants 2020 w ramach ścieżki English Teaching Activities pt. „English with eco-friends is … FUN” – „Angielski z eko-przyjaciółmi to ... ZABAWA”.
Zadaniem uczniów było wykonanie pracy (koszulki) wybranymi przez siebie technikami plastycznymi: rysowanie, malowanie, haft, grafika itp.
Uczniowie przygotowali wiele bardzo ciekawych projektów. Jednak najciekawsze okazały się koszulki:
1. miejsce - Joanna Paterek - kl. VII B
2. miejsce - Nina Kirkiewicz - KL. VII A
3. miejsce - Dominika Marszałek - KL. VII A
Nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.
Laureatkom gratulujemy.

(J. Kantorczyk)