Aktualności‎ > ‎

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

opublikowane: 13 paź 2020, 00:20 przez ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie   [ zaktualizowane 13 paź 2020, 00:20 ]
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów i pracowników niepedagogicznych. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

Z tej okazji szczególne wyrazy uznania i podziękowania kierujemy ku:
Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty życząc takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić; pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce; cierpliwości i wrażliwości, aby służba dzieciom  – tym młodszym i tym starszym – oraz całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Uczniowie i Rodzice ZSPiP im. św. Huberta w Czerninie