Szkolny Konkurs Językowy: „MY T-SHIRT SAGT” - „ICH BIN eco-friendly” - rozstrzygnięty.

Data publikacji: Oct 12, 2020 9:6:50 AM

W miesiącu wrześniu uczniowie przygotowywali koszulki o tematyce ekologicznej. Konkurs był połączony z Dniem Języków Obcych i został przeprowadzony w ramach realizacji projektu Small Grants 2020 w ramach ścieżki English Teaching Activities pt. „English with eco-friends is … FUN” – „Angielski z eko-przyjaciółmi to ... ZABAWA”.Zadaniem uczniów było wykonanie pracy (koszulki) wybranymi przez siebie technikami plastycznymi: rysowanie, malowanie, haft, grafika itp.

Uczniowie przygotowali wiele bardzo ciekawych projektów. Jednak najciekawsze okazały się koszulki:

1. miejsce - Joanna Paterek - kl. VII B

2. miejsce - Nina Kirkiewicz - KL. VII A

3. miejsce - Dominika Marszałek - KL. VII A

Nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Laureatkom gratulujemy.

(J. Kantorczyk)