To Mikołaj, to Mikołaj…

Data publikacji: Dec 09, 2020 7:16:57 AM

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Z wielkim zaangażowaniem biorą udział w przygotowaniach. Ozdabiają sale, wykonują prace plastyczne, w których przewodnim tematem jest Mikołaj. Uczą się piosenek. W dniu wizyty przedszkolaki przyszły odświętnie ubrane w mikołajkowych czapkach na głowach. Dzieci już od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchując dzwonka. Święty Mikołaj i tym razem nie zawiódł maluchów. Przybył z workiem prezentów dla młodszych i starszych. Bardzo wszyscy dziękujemy za te niezwykłe niespodzianki. Po wspólnej zabawie i pamiątkowych zdjęciach podziękowaliśmy gościowi za odwiedziny i zaprosiliśmy na kolejne mikołajkowe spotkanie.

(R. Woźny)