Święto Edukacji Narodowej

Data publikacji: Oct 17, 2020 1:3:41 PM

Nauczyciel…

…to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie,

bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

D. Beisse

p. Joanna Czerniak – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę,

p. Maria Czyżowska – Medal Komisji Edukacji Narodowej,

p. Anna Salamon – Brązowy Medal za Długoletnią Służbę.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

(J. Jabłońska)

14 października obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. W tym roku miało ono niecodzienny charakter, bez szkolnego apelu, spotkań z ulubionymi nauczycielami czy pracownikami. Odbyły się

w klasach zajęcia z wychowawcami, podczas których uczniowie podziękowali za trud codziennej pracy, motywowanie do podejmowania wyzwań i opiekę, także podczas nauki zdalnej.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi, dziękując wszystkim za sumienną, rzetelną i pełną zaangażowania pracę na rzecz uczniów i środowiska lokalnego.

Dnia 16 października br. w Auli Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu nauczyciele odebrali odznaczenia resortowe: