Wybory Samorządu Uczniowskiego

Data publikacji: May 23, 2015 4:59:28 PM

Odbyły się wybory do nowego Samorządu Uczniowskiego, które były poprzedzone kampanią przedwyborczą, gdzie nasi kandydaci zachęcali do głosowania na siebie poprzez wyeksponowane plakaty wyborcze. Każdy uczeń naszej szkoły mógł się zapoznać z propozycjami naszych kandydatów. W dniu 30.10.2002r. wszyscy kandydaci zaprezentowali się przed pozostałymi uczniami. Prezentacje były przeplatane tańcami i piosenkami. Później Komisja Wyborcza rozdała uczniom listy z nazwiskami kandydatów. Uczniowie swoje głosy wrzucali do urny. Spośród 19 kandydatów do Samorządu weszło 9 osób. Przewodniczącym został Adam Adamski uczeń klasy II gimnazjum, zastępcą przewodniczącego - Joanna Kiernicka uczennica klasy Va, sekretarzem - Przemysław Szymański uczeń klasy III gimnazjum.