Zabawa andrzejka

Data publikacji: May 23, 2015 5:10:8 PM

Wszyscy uczniowie bawili się na zabawach andrzejkowych. Młodsza grupa wiekowa (klasy I – III) bawiła się od 1200 do 1400. Zabawę przygotowały wychowawczynie klas młodszych. Obowiązkowo były wróżby, na które wszyscy czekali, gdyż chcieli wiedzieć, co ich spotka w przyszłości. Wróżby udały się wspaniale. Po bardzo wesołej zabawie dzieci wróciły bezpiecznie do swoich domów. Natomiast starsze klasy szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne bawiły się od 1600 do 1900 na dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski przy pomocy pani Jolanty Kantorczyk. Dyskotekę prowadził Zbyszek Susfał, były uczeń naszej szkoły, który bardzo chętnie z nami współpracuje. Niektóre klasy przygotowały sobie poczęstunek oraz przeprowadziły w swoim gronie wróżby andrzejkowe.