60-lecia istnienia szkoły i nadanie imienia św. Huberta

Data publikacji: May 26, 2015 4:11:15 PM

21 października 2005 r. odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość 60-lecia istnienia, a także nadania imienia św. Huberta. Jubileusz rozpoczął się mszą świętą, którą celebrował arcybiskup Marian Gołębiewski. W czasie mszy św. poświęcony został sztandar ufundowany przez zaprzyjaźnione Koła Łowieckie i Radę Rodziców. W czasie części oficjalnej został on przekazany dyrektorowi szkoły, a następnie uczniom z pocztu sztandarowego w składzie: chorąży - mateusz Sroga, asystujący - Agata Bobowska i Aleksandra Garbacz. Uroczystość uświetniał Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Piasków pod kierownictwem p. Agnieszki Wytykowskiej. Na zakończenie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy przedstawili część artystyczną poświęconą ekologii.