Spotkanie Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Bibliotekarzy

Data publikacji: May 26, 2015 4:49:57 PM

23 listopada 2005 roku w ZSPGiP im. św. Huberta w Czerninie odbyło się spotkanie Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Bibliotekarzy, na którym byli obecni nauczyciele i zaproszeni goście w osobach: dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Górze Mirosław Żłobiński i dyrektor szkoły Dorota Adamska . Gościliśmy również absolwentów naszej szkoły: Karolinę Bobowską, Magdalenę Szymczak i Adama Adamskiego. Uroczystość zorganizowana została przez nauczyciela bibliotekarza panią Lidię Kaczor, dekorację przygotowały pani Renata Stępień-Chmiel i pani Marta Chłoń. Spotkanie pt. „Jest taka poezja…” poświęcone było pamięci zmarłego Jana Pawła II, oraz jego twórczości poetyckiej. Wiersze Papieża recytowały uczennice ze „Szkolnego Klubu młodych literatów”. Poezja została zaczerpnięta z „Tryptyku rzymskiego Jana Pawła II”. Została też zaprezentowana twórczość poetycka uczennic, która bardzo podobała się wszystkim zaproszonym osobom. Nauczyciele zwiedzili szkołę, między innymi „Hubertówkę”.