Data publikacji: May 30, 2015 11:34:0 AM

Dziś odbył się Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Ekologia, na co dzień w domu, szkole i w terenie” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. W PCDN i PPP w Górze odbył się etap powiatowy. Dzieci wraz z opiekunem Panią Anną Salamon udały się do sal, gdzie stanęły do walki, którą rozpoczęły o godzinie 1300 poprzez rozwiązywanie testu. Z naszej Szkoły brało udział sześcioro uczniów (troje ze szkoły podstawowej i troje z gimnazjum).

Możemy pochwalić się sukcesem ucznia Jakuba Kosowskiego z klasy V, który zajął czwarte punktowane miejsce wśród uczniów szkół podstawowych w Powiecie z bardzo dobrym wynikiem. Gratulujemy Kubie, Rodzicom i Wychowawcom!