Uczniowie II i III klasy gimnazjum świetnie spędzali czas na wycieczce w Srebrnej Górze

Data publikacji: May 30, 2015 3:57:9 PM

W dniach 14-16 maja uczniowie III klasy gimnazjum i kilka dziewczyn z II gimnazjum świetnie spędzali czas na wycieczce w Srebrnej Górze. Najbardziej zapamiętamy nocną wyprawę, podczas której musieliśmy czołgać się w tunelu pełnym wody i błota. Wróciliśmy cali brudni i mokrzy, jednak naprawdę było warto. Zjazdy z 30-metrowego mostu na linach także utkwią nam w pamięci. Była to okazja do pokonania strachu. Dostarczyło nam to wiele adrenaliny. Nawet opiekunki wycieczki p. Zofia Bordulak, p. Anna Bobowska i p. Melania Bosa odważyły się zjechać z mostu. Ci, co nie skorzystali, niech żałują. Możemy się również pochwalić wspinaczką po skale, którą było naprawdę ciężko zdobyć.