Uroczystości nadania imienia św. Huberta Szkole Podstawowej w Kołbaskowie.

Data publikacji: May 30, 2015 12:4:39 PM

12 października 2007 roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości nadania imienia św. Huberta Szkole Podstawowej w Kołbaskowie. Jest to miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, 25 km od Szczecina, na granicy państwa. Szkoła jako druga w kraju (po naszej oczywiście) wybrała na patrona św. Huberta i pod Jego sztandarem pragnie szerzyć idee ochrony przyrody. Uroczystość była przygotowana i przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Poczet sztandarowy w składzie: Kamil Górecki, Bartosz Hoffmann, Natalia Bordulak, Małgorzata Postoł i Agnieszka Szczekutowicz uczestniczył w mszy świętej, podczas której nastąpiło poświęcenie sztandaru tamtejszej szkoły, a następnie w uroczystościach związanych z nadaniem imienia, które odbywały się na terenie szkoły.