Wycieczka do Parku Rekreacyjnego Budowle Świata Nenufar Club Kościan w Kościanie

Data publikacji: May 30, 2015 11:14:33 AM

13 września klasy III i IV wraz z opiekunami i wychowawcami wyjechały na wycieczkę do Parku Rekreacyjnego Budowle Świata Nenufar Club Kościan w Kościanie. Dzieci uczestniczyły w programie dla nich stworzonym „Z piratami dookoła świata”. Dzieci zostały powitane przez recepcjonistę „Nenufar Club”, a następnie przyjęte przez grupę piratów. Piraci namówili je do wyruszenia w podróż dookoła świata w poszukiwaniu skarbów i przygód. W wiosce Indian trafiły na pierwszy ślad ukrytego skarbu. Następnie popłynęły do wioski Masajów odwiedzając po drodze Atlantydę. Po przepłynięciu jaskini i długiej wędrówce „morzami świata” odkryli skarb. Cały program zakończył się „mini disco” i wspólną zabawą na placu zabaw. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały dyplomy. Wszyscy zadowoleni i z uśmiechami powróciły do szkoły.