Zakończenie roku szkolnego 2007/2008

Data publikacji: May 30, 2015 4:40:45 PM

20 czerwca, po dziesięciu miesiącach trudu i zmagań z opanowaniem umiejętności i wiadomości, zakończyliśmy rok szkolny. Uroczystość odbyła się w dwóch częściach. O godzinie 800 świadectwa otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej, a o godzinie 1100 - Gimnazjum. Świadkami tych uroczystych chwil byli zaproszeni goście: zastępca Burmistrza Góry - pan Piotr Wołowicz, prezes Koła Łowieckiego „Bór”- pan Jerzy Maćkowski, przedstawiciel Nadleśnictwa Góra Śląska – pani Barbara Kurzawa, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Edyta Szorc, jej zastępca - pani Wioletta Skupin oraz licznie zgromadzeni rodzice. Dyrektor szkoły Dorota Adamska uhonorowała rodziców uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i stypendia za wyniki w nauce listami gratulacyjnymi. Wyróżnieni zostali również uczniowie - zwycięzcy konkursu „Uczeń Roku”. W kategorii klas I-III S.P. zwyciężyła Aleksandra Kosowska, klas IV-VI S.P.- Małgorzata Buda, zaś klas I-III Gimnazjum – Marta Bobowska. Nagrody książkowe ufundował dla nich pan Franciszek Nakoneczny, a w jego imieniu wręczyła pani Wioletta Skupin. Ważnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej uczniom klasy VI oraz pożegnanie absolwentów naszej szkoły, czyli trzecioklasistów Gimnazjum. Były piękne kwiaty, życzenia i … kilka łez. Teraz już życzymy wszystkim, uczniom i nauczycielom, miłego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.