Inauguracja roku szkolnego 2008/2009

Data publikacji: May 30, 2015 6:10:10 PM

Pierwszego września głośno i donośnie zabrzmiał dzwonek w naszej szkole. Wszyscy z radością powrócili do szkolnych ław. Rok szkolny 2008/2009 zainaugurowała msza św. odprawiona przez ks. Grzegorza Trawkę w kościele parafialnym. Następnie uczniów, nauczycieli i rodziców powitała dyrektor Dorota Adamska. Honorowym gościem naszej uroczystości była Burmistrz Góry - Pani Irena Krzyszkiewicz. Społeczność szkolna podziękowała Jej serdecznie za wspieranie szkoły, a szczególnie za umożliwienie utworzenia oddziału 5-latków w naszej szkole, co pozwoliło na objęcie wychowaniem przedszkolnym wszystkie zgłoszone dzieci. Na zakończenie spotkania klasa V przedstawiła humorystyczną scenkę o życiu nauczycieli i uczniów.