Data publikacji: May 31, 2015 9:19:48 AM

Nasza uczennica gimnazjum Justyna Chociejowska zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży - „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”- na temat: Czas wolny w życiu lub nauczaniu Jana Pawła II - wzorem dla moich form rekreacji. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem J.E. Ks. Abp Józefa Michalika oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W I niedzielę ferii zimowych w kościele parafialnym ks. prałat Jan Głuszczak - proboszcz parafii w Czerninie – uroczyście wręczył naszej uczennicy dyplom, nagrodę oraz plakietkę honorowego laureata konkursu. Podkreślając rangę konkursu ks. proboszcz złożył na ręce opiekuna p. Renaty Glińskiej serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie naszej miejscowości na konkursie. Miłym akcentem było pamiątkowe zdjęcie laureatki z ks. proboszczem i opiekunem oraz życzenia dalszych sukcesów.