Obchody Dnia Europy

Data publikacji: May 31, 2015 10:52:24 AM

W związku z obchodami Dnia Europy 19 maja w naszej szkole został zorganizowany przez P. Jolę Kantorczyk i P. Urszulę Chudzik apel poświęcony prawom dziecka, ucznia i człowieka. Klasy IV-VI szkoły podstawowej zaprezentowały scenki tematycznie związane z prawami dziecka, natomiast klasy I-III gimnazjum oprócz przygotowanych scenek wzięły udział w quizie. Rywalizacja międzyklasowa była wyrównana, gdyż przedstawiciele wszystkich klas gimnazjalnych wykazali się dobrą znajomością swoich praw. I miejsce zajęła klasa I gimnazjum, II miejsce klasa II b gimnazjum, III miejsce klasa III gimnazjum, klasa II gimnazjum otrzymała podziękowanie za udział w quizie. Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w apelu, który przybliżył nam tematykę bardzo ważną dla każdego człowieka.