Spotkanie z Panem Robertem Karwatem

Data publikacji: May 31, 2015 11:15:55 AM

Aby uwrażliwić uczniom obcowanie z ludźmi kultury zorganizowane zostało w szkolnej bibliotece spotkanie z Panem Robertem Karwatem autorem opowiadań i wierszy wydanych w zbiorze „Pióra motyla”. Pan Robert okazał się miłym i bezpośrednim człowiekiem. Poprzez otwarty i życzliwy stosunek do uczniów przełamał barierę niepewności i zażenowania młodzieży. Po kilku chwilach spotkanie przerodziło się w sympatyczną pogadankę połączoną ze śpiewem piosenki o tematyce marzeń. Nawet Pan Karwat zaśpiewał piosenkę Kasi Sobczyńskiej pt. „Mały książę”, czym zjednał sobie sympatię zgromadzonych. Na zakończenie wszyscy otrzymali autografy oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z uczniami należącymi do Klubu Młodych Literatów.