Uczniowie z klas IV-VI SP i I–III gimnazjum na basenie

Data publikacji: May 30, 2015 7:56:15 PM

Uczniowie z klas IV-VI SP i I–III gimnazjum niecierpliwie czekali na dzień 27 listopada. To dzień wyjazdu na basen w Lesznie. Okazało się, że nie wszyscy tam jeszcze byli, a pochlapać się w wodzie każdy miał chęć. Na basenie największą atrakcją były oczywiście zjeżdżalnie. A właściwie dwie zjeżdżalnie, gdyż jedna była niestety zamknięta. Największe wrażenia dostarczała ta czarna. Nic w niej nie było widać i nie wiadomo było czego się tam można spodziewać. Taki ślizg do wody wymagał nie lada odwagi. Niektórzy zrobili to tylko raz, inni przesiadywali tam przez cały pobyt. Wszyscy dobrze się bawili przez prawie dwie godziny. Na szczęście dla opiekunów wszyscy zachowywali się grzecznie; nikt się nie bał, nikt nie zaginął w szatni a na dodatek każdy posilił się pysznym posiłkiem z Mc Donalds’a. Wyjazd finansowany był w ramach projektu „Młodzi Górowianie Przyszłością Regionu” i nie był to wyjazd ostatni.