Wycieczka rowerowa wzdłuż ścieżki dydaktycznej „Sułków”

Data publikacji: May 30, 2015 7:0:9 PM

21 października z okazji Europejskiego Tygodnia Leśnego oraz Obchodów nadania naszej szkole imienia Świętego Huberta, nasi uczniowie (klasy V-VI) pod opieką pani Anny Salamon, Bożeny Gawczyńskiej i Edyty Szorc oraz pracownika nadleśnictwa Pana Michała Kucharskiego udali się na wycieczkę rowerową wzdłuż ścieżki dydaktycznej „Sułków”. Program wycieczki obejmował między innymi zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez pracowników Nadleśnictwa oraz gry i zabawy dydaktyczne dla dzieci. Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach, między innymi wiedzowym, wbijania gwoździ, pokazie cięcia drewna, w nagrodę otrzymały drobne upominki. Na zakończenie wycieczki odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek oraz pokaz gry na rogu myśliwskim.