Data publikacji: May 31, 2015 2:35:55 PM

Dzień 29 stycznia 2010 roku upłynął w naszej szkole pod hasłem „Bal karnawałowy”. Po pięciu miesiącach trudu i znoju przyszedł czas na relaks. W godzinach przedpołudniowych swój „Bal księżniczek” miały przedszkolaki. Dzieci 3,4,5 i 6 letnie pięknie bawiły się pod czujnym okiem „swoich” pań. Od godziny 12.00 do ratusza wkroczyły klasy I, II i III Szkoły Podstawowej. W czasie tańców, konkursów i innych rozrywek czas bardzo szybko upłynął. Dyrekcja szkoły pragnie serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji balu. Szczególnie gorące dziękujemy panu Adamowi Szprucie za wsparcie finansowe, a panu Krzysztofowi Wysokiemu za oprawę muzyczną. W godzinach popołudniowych bawili się starsi uczniowie. Tu wodzirejem był starszy kolega Maciej Mucha i Michał Deluga. Patronat nad balem objął Samorząd Szkolny. Bardzo podobały się nam konkurencje konkursowe i kankan w wykonaniu wszystkich chętnych do wesołej zabawy. Dziękujemy za kulturalne spędzenie czasu i wesołe pożegnanie ze szkołą. Ale tylko na dwa tygodnie!