Hubertowiny 2009

Data publikacji: May 31, 2015 1:15:26 PM

Niezwykle udaną uroczystością były Hubertowiny 2009 czyli Święto Szkoły. Udział w niej wzięli przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół łowieckich, Nadleśnictwa Góra Śląska, policji, Diany - kobiety polujące z terenu całej Polski, a także wszyscy, którzy wspierają naszą szkołę. Bardzo miło było nam gościć Panią Burmistrz Irenę Krzyszkiewicz, która w ciepłych słowach wyrażała się o „swojej’ niegdyś szkole. Zgodnie z wieloletnią tradycją pierwszoklasiści szkoły podstawowej i gimnazjum są pasowani na ucznia, uroczyście ślubując przed całą społecznością szkolną. Od tego roku przyrzekać będą w Dniu Święta Patrona. Aktu pasowania maluchów dokonała Pani Burmistrz, zaś gimnazjalistów - łowczy Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie Stanisław Grylewicz. Podczas uroczystości mogliśmy wysłuchać recytacji znanego aktora Zbigniewa Walerysia, sygnałów myśliwskich w wykonaniu sygnalistów Zespołu Szkół Leśnych w Miliczu, zobaczyć popisy artystyczne naszych najmłodszych i tych starszych uczniów.