„STOP! DZIECKO NA DRODZE!”

Data publikacji: May 31, 2015 1:33:6 PM

W piątek 20 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbył się finał akcji „STOP! DZIECKO NA DRODZE!”. Organizatorami akcji są Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Górze, Komenda Powiatowa Policji, Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA” we Wrocławiu i Górze, Urząd Miasta i Gminy w Górze i Centrum Profilaktyki Alkoholowej, Starostwo Powiatowe w Górze. W gminnym konkursie wiedzy o ruchu drogowym wzięło udział 7 drużyn ze szkół podstawowych oraz podopieczni Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Jastrzębiej. W piątkowym finale zespoły dzielnie walczyły o punkty i wykazały się dużą wiedzą o ruchu drogowym. Ostatecznie, po dogrywce, uczniowie: Zuzanna Ochman, Janusz Willman i Maciej Zarzycki po dogrywce zdobyli III miejsce. Gratulujemy!