Cykl spotkań dla klas I-III szkoły podstawowej pod hasłem „Bajki mojej babci”

Data publikacji: Jun 01, 2015 6:24:31 PM

W miesiącu listopadzie rozpoczęliśmy cykl spotkań dla klas I-III szkoły podstawowej pod hasłem „Bajki mojej babci”. Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu w bibliotece Zespołu Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. Św. Huberta w Czerninie oraz w filii biblioteki w Czerninie. W spotkaniach wezmą udział również członkowie „Dyskusyjnego Klubu Książki” działającego przy bibliotece. Spotkania mają na celu wzbudzenie wśród uczniów wrażliwości na piękno czytanego słowa oraz zainteresowania słowem pisanym. Najmłodsi będą mogli również wzbogacić swoje słownictwo oraz przeżyć ciekawe przygody wspólnie z bohaterami. Na spotkanie będziemy również zapraszać gości ze środowiska lokalnego, którzy będą mogli choć na chwilę wyruszyć w świat wyobraźni w towarzystwie najmłodszych czytelników. Po tych spotkaniach dzieci będą wykonywać prace plastyczne inspirowane słuchanymi bajkami, a ich prace będą eksponowane na wystawie w szkole.