Dzieci wysłuchały opowiadania o „Leśnym ludku i trzech dzielnych skrzatach”

Data publikacji: Jun 03, 2015 2:57:24 PM

W bibliotece szkolnej 27 stycznia 2011 r. odbyło się kolejne spotkanie pod hasłem „Bajki mojej babci” zorganizowane przez panią Lidię Kaczor, nauczyciela bibliotekarza. Na to spotkanie tym razem zaprosiliśmy panią pedagog Krystynę Chudzik. Dzieci wysłuchały opowiadania o „Leśnym ludku i trzech dzielnych skrzatach”. Pani Krystyna przeczytała bardzo ciekawie, co spowodowało ogromne zainteresowanie wśród słuchaczy. Po zaprezentowaniu bajki dzieci rozmawiały na temat pomocy innym oraz tego co wydarzyło się w opowiadaniu. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że wszystko skończyło się szczęśliwie. W nagrodę uczniowie z klas I-III otrzymali od pani Lidii Borysowskiej kolorowanki związane ze znanymi bajkami. W miłej atmosferze pożegnaliśmy się z dziećmi przypominając, że to nie ostatnie spotkanie z bajką.