Etap powiatowy Konkursu Piosenki Świąteczno-zimowej w wersji anglojęzycznej pt „Zimowy Koncert”

Data publikacji: Jun 01, 2015 6:57:41 PM

20 grudnia w ramach projektu „Dziecko wsi na starcie w lepszą przyszłość” realizowanego ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA w Zespole Szkoła podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie odbył się etap powiatowy Konkursu Piosenki Świąteczno - zimowej w wersji anglojęzycznej pt „Zimowy Koncert”. Głównym organizatorem konkursu jest koordynator całego projektu – pani Jolanta Kantorczyk. Konkurs przebiegł w dwóch etapach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Do etapu powiatowego zgłosiło się łącznie 9 szkół. Oto laureaci:

1. Szkoła podstawowa:

I miejsce: Martyna Małgowska – SP nr 1 w Górze

II miejsce: Martyna Matyla – Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Glince; Aleksandra Kosowska – ZSPGiP im. św. Huberta w Czerninie

III miejsce: Adrianna Wilkosz – SP Nr 1 w Górze

Wyróżnieni: Jakub Kaszkur – SP nr 3 w Górze, Julia Cicha – SP w Wąsoszu

2. Gimnazjum:

I miejsce: Alicja Dec – Gimnazjum Nr 2 w Górze

II miejsce: Agata Bielecka – ZSPGiP im.św. Huberta w Czerninie

III miejsce: Monika Wrona – Gimnazjum Nr 2 w Górze

Wyróżnieni: Justyna Czudak – Gimnazjum Nr 2 w Górze, Aleksandra Szymańska – Gimnazjum w Naratowie.

Wszyscy uczestnicy konkursu pokazali wielki talent i zdolności wokalne. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Komisja Konkursowa w składzie: Aneta Juska, Justyna Witkowska i Mirosława Rue miała bardzo trudne zadanie w wytypowaniu laureatów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ogromnego talentu.

W tym dniu też miało miejsce podsumowanie konkursu filmowego dla uczniów gimnazjum pt. „My school is cool”. W tym konkursie uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i pokazali swoją szkołę taką, jaką widzą na co dzień. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Stępień Justyna, Filosek Patrycja, Wawrzeńczak Martyna – Gimnazjum Nr 2 w Górze,

II miejsce: Andrzej Spulnik, Hubert Biller, Alan Morawiecki – ZSPGiP im. św. Huberta w Czerninie,

II miejsce: Braian Iskra, Dawid Szorc, Patrycja Skupin, Mateusz Cetlawa, Przemysław Drozdowski - ZSPGiP im.św. Huberta w Czerninie.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.