Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji: Jun 03, 2015 2:37:13 PM

Uczniowie naszej szkoły wzięli po raz kolejny bardzo aktywny udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszki: Paulina Jaworska, Aleksandra Kosowska i Jowita Dereń kwestowały na ulicach Czerniny i w sumie zebrały kwotę 1 080,80 zł. Swoją cegiełkę dołożył również Samorząd Uczniowski, który w okresie świątecznym zorganizował kiermasz ozdób choinkowych wykonanych własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły. Łączna kwota przekazana na cele WOŚP wyniosła 1 264,80 zł. Podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w wypieki przepysznego ciasta, które zasiliło kawiarenkę Orkiestry. Wielkim kunsztem artystycznym popisali się uczniowie biorący udział w części artystycznej. Naszymi reprezentantami byli: Mateusz Wysocki, Klaudia Kaudyk, Karina Hoffman, Agata Kielecka, Patrycja Drozdowska i Małgorzata Buda. Nad wszystkimi działaniami szkoły i uczniów czuwała niestrudzona pani Renata Stępień-Chmiel, która już drugi rok jest koordynatorem z ramienia placówki. Wszystkim zaangażowanym w dziele WOŚP serdecznie dziękujemy.