Goście z Biblioteki Pedagogicznej w Górze

Data publikacji: Jun 03, 2015 5:26:26 PM

Nasze spotkania z bajką dla klas I-III szkoły podstawowej pod hasłem „Bajki mojej babci” to ciekawe doświadczenie dla uczniów i zaproszonych gości. Tym razem zaprosiliśmy do naszej szkoły gości z Biblioteki Pedagogicznej w Górze: pana Mirosława Żłobińskiego - kierownika biblioteki, panią Julitę Gruszkę i Ewę Walczak - nauczycieli bibliotekarzy. Tym razem goście przedstawili bajkę Marii Szarf pt. „Reksio. Leśna przygoda”. Ten sympatyczny piesek o imieniu Reksio miał wiele przygód, które przeżył idąc do lasu. Spotkał tam różne zwierzęta, które pomogły mu w potrzebie i zostali jego przyjaciółmi. Burzę mózgów wywołała zabawa podczas, której dzieci odpowiadały na zadawane pytania. Pan Mirosław spowodował, że dzieci chętnie opowiadały o leśnych przygodach. Spotkanie było ciekawą zabawą zachęcającą do czytania dalszych opowieści o Reksiu.