I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Data publikacji: Jun 03, 2015 6:29:57 PM

Czworo uczniów z klas IV-VI szkoły podstawowej reprezentowało naszą szkołę w I Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Wąsoszu, który odbył się 2 czerwca 2011 r. Uczniów: Aleksandrę Kosowską (kl. VI), Oskara Strzałkowskiego (kl. V), oraz Ewelinę Dereń (kl.5) z Zuzannę Ochman (kl. IV) przygotowali nauczyciele Jolanta Kantorczyk i Marcin Piskorz. Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Występowali zarówno soliści, duety, jak również zespoły. Nasze uczennice, Ewelina Dereń i Zuzanna Ochman, zajęły drugie miejsce. Gratulujemy nagrody i zachęcamy do udziały w kolejnych konkursach piosenki obcojęzycznej. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki. Jednocześnie dziękujemy organizatorom za bardzo miłe przyjęcie.