II Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej „Cecyliada 2011”

Data publikacji: Jun 03, 2015 5:2:23 PM

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej „Cecyliada 2011”. W repertuarze zaprezentowali utwory takie jak „Pałac” w wykonaniu Mateusza Kramarza z grupy sześciolatków, „Nic nie musisz mówić nic” w wykonaniu Kariny Hoffmann, Klaudii Kaudyk, Małgorzaty Buda i Agaty Bieleckiej uczennic gimnazjum przygotowanych pod kierunkiem pani Lidii Kaczor. W grupie klas gimnazjalnych uczestniczyło 8 zespołów. Dziewczęta jak zawsze w tym składzie wykonały utwór profesjonalnie, ponieważ zaśpiewały bardzo ładnie, co wzbudziło ogromny podziw wśród komisji oraz zebranych gości. Piosenka w ich wykonaniu zdobyłą I miejsce w kategorii zespołów. Miłym akcentem podsumowującym konkurs było spotkanie na plebanii z naszym Księdzem Proboszczem Witoldem Hylą przy słodkim poczęstunku.