Ostatni dzwonek

Data publikacji: Jun 03, 2015 7:8:44 PM

Nadszedł nareszcie upragniony dzień 22 czerwca. Ostatni dzwonek zwołał społeczność szkolną na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011. Wszyscy zebrani uczestniczyli we mszy św. Następnie dyrektor Adamska podsumowała osiągnięcia szkolne. Wyróżniła uczniów, którzy zdobyli najwyższą średnią ocen, a których trud został nagrodzony stypendium. Nagrody i listy gratulacyjne wręczała pani dyrektor oraz pan Roman Czołowski Inspektor ds. Gospodarczych w Urzędzie Gminy Góra. Nagrodzeni zostali również uczniowie ubiegający się o miano „Ucznia roku”. W kategorii klas I-III zwyciężyła Alicja Glińska, w kategorii klas IV-VI – Agnieszka Felska, a w kategorii klas gimnazjalnych Agnieszka Górecka. Gratulujemy! Nagrody tym uczennicom wręczyli sponsorzy: pan Franciszek Nakoneczny i pan Jacek Ulman. Szczególnie uroczystość zakończenia roku przeżywali uczniowie klasy III gimnazjum. Był to dla nich dzień pożegnania ze szkołą, w której spędzili 10 lat. A więc nic dziwnego, że niejedna łza zakręciła się w oku. Ale to już było i nie wróci więcej…. Teraz życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!