Przedstawienie teatralne pt. „A New Story of Little Red Riding Hood”

Data publikacji: Jun 01, 2015 6:7:20 PM

W ramach jednego z zadań z projektu „Dziecko wsi na starcie w lepszą przyszłość” realizowanego ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, nasi uczniowie mogli odwiedzić kolegów i koleżanki z pobliskich szkół. Pokazaliśmy im przedstawienie teatralne pt. „A New Story of Little Red Riding Hood”, które przygotowaliśmy w ramach zajęć teatralnych pod okiem pani Jolanty Kantorczyk. Odwiedziliśmy szkoły: w Witoszycach, Glince, Ślubowie oraz dwie szkoły w Górze. Występ naszych uczniów bardzo się podobał, ale najbardziej spodobała się scena, gdy dzielny myśliwy usiłował złapać podstępnego wilka. W każdej szkole byliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.