Święto Halloween

Data publikacji: Jun 01, 2015 5:33:17 PM

W ramach projektu „Dziecko wsi na starcie w lepszą przyszłość” realizowanego ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, dnia 28 października w naszej szkole obchodziliśmy Święto Halloween. W tym dniu odbyła się „Dyskoteka z Duchami". Uczniowie uczęszczający na zajęcia teatralne pod okiem pani Jolanty Kantorczyk przygotowali przedstawienie pt. „WIECZÓR Z DUCHAMI”. Uczniowie przebrani za czarownice, duchy, drakule i inne straszne stwory bawili się przy oprawie muzycznej i świetlnej naszych DJ-ów: Mariusza F., Krystiana K. oraz Kubę K. Dyskoteka upływała w bardzo miłej atmosferze. Cieszy nas, że uczniowie naszej szkoły potrafią bawić się kulturalnie.