BYLIŚMY DOBRZY

Data publikacji: Jun 04, 2015 4:13:54 PM

Dobiegła końca tegoroczna ogólnopolska kampania „Warto być dobrym”. W akcji brali udział chętni uczniowie z klas IV-VI oraz I-III gimnazjum, którzy czynili dobro w trzech obszarach: „ja i bliźni”; „ja i społeczność”; „ja i świat”. Uczniowie z poszczególnych klas wybrali ucznia, który ma udokumentowane liczne dobre uczynki dla innych: Klaudia Woźnica, Aleksandra Wieruszewska, Dawid Skupin, Ewelina Bordulak, Joanna Kiernicka, Jakub Kosowski, Rafał Domasik. Nagrodą główną w tej akcji był rower ufundowany przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” z siedzibą w Mysłowicach. I właśnie dzisiaj 20 czerwca na uroczystym apelu dokonano losowania tej cennej nagrody. Właścicielem roweru górskiego marki „KROSS” została uczennica klasy IV - Klaudia Woźnica. Brawa dla Klaudii, ale także dla innych uczniów, którzy byli aktywni w czynieniu dobra i zawsze otwarci na pomoc drugiemu człowiekowi. Szkolnymi koordynatorami akcji były Urszula Chudzik i Barbara Wiśniewska. Gratulujemy wszystkim biorącym czynny udział w akcji!