Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu Szkolnego

Data publikacji: Jun 04, 2015 3:43:51 PM

1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu Szkolnego oraz Dniem Szkoły bez Przemocy. Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej i III wykonali plakaty reklamujące pozytywne zachowania w sporcie. Było to podsumowanie działań w ramach Programu Szkoła bez Przemocy, którego głównym celem w tym roku było bezpieczne kibicowanie i stosowanie zasad Fair Play. Uczniowie klas I-III SP udekorowali bramę boiska sportowego kolorowymi balonami. W ramach Dnia Sportu Szkolnego przeprowadzone były konkurencje: dla klas IV-VI „ Wyścigi rzędów”, a dla klas I-III gimnazjum Turniej Piłki Siatkowej. W konkurencji „Wyścigi rzędów” I miejsce zajęła klasa VI, II miejsce klasa IV, a III miejsce klasa V. Natomiast w Turnieju piłki siatkowej najlepszy wynik osiągnęła klasa II gimnazjum, II miejsce wywalczyła klasa I gimnazjum, natomiast klasa IIIA gimnazjum zajęła miejsce III. Klasy I-III miały zorganizowane różnorodne konkurencje i zawody sportowe. Rada Rodziców przygotowała ciepły bufet: zapiekanki oraz pizzę. Możne było również kupić lody i zimne napoje. Każde dziecko otrzymało pyszne pączki. Impreza zakończyła się apelem, na którym zwycięzcom konkurencji sportowych wręczono dyplomy.