I już wakacje hen, hen za nami, z lasem, z żartami i z przygodami…

Data publikacji: Jun 04, 2015 10:55:9 AM

Dnia 1 września tradycyjnie już zabrzmiał pierwszy dzwonek. Zgromadził on społeczność uczniowską na mszy św. Następnie wszyscy powitali nowy rok szkolny w murach pięknie odświeżonej i pachnącej szkoły. Na uroczystości obecny był Pan Wojciech Domański - Inspektor Wydziału Planowania i Rozwoju w Urzędzie Gminy Góra, - Pani Grażyna Garbacz - przewodnicząca Rady Rodziców, ksiądz Witold Hyla oraz wszyscy nauczyciele i uczniowie. Pani dyrektor Dorota Adamska serdecznie powitała zebranych i przedstawiła zasady funkcjonowania placówki w roku 2011/2012. Pan Wojciech Domański w imieniu pani Burmistrz Ireny Krzyszkiewicz życzył wszystkim zebranym powodzenia w nauce i pracy. W bardzo ciepłych i życzliwych słowach ocenił starania pracowników o wygląd i estetykę szkoły. Klasa III gimnazjum pod kierunkiem Pani Edyty Turowskiej przedstawiła część artystyczną, która nawiązywała zarówno do tragicznego września 1939 roku, jak i do pięknego dnia dzisiejszego. Następnie wszyscy uczniowie spotkali się ze swymi wychowawcami.