Wycieczka do ZOO

Data publikacji: Jun 04, 2015 11:43:57 AM

21 października pięcio i sześciolatki wyruszyły na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu, gdzie aktywnie spędziły czas na obserwacjach i poznawaniu wybranych przedstawicieli zwierząt egzotycznych. Wzięły też udział w zajęciach edukacyjnych na temat: „Bliskie spotkania z małpami”, podczas których poznały budowę małp. Wnikliwie przyglądały się zwierzętom zwracając uwagę na cechy charakterystyczne dla poszczególnych gatunków oraz różnice i podobieństwa pomiędzy ludźmi a małpami. W czasie wizyty w Dziecińcu Zwierzęcym dzieci spotkały kózki, króliki. Poznały znaczenie zwierząt gospodarskich w życiu człowieka. Pogoda tego dnia sprzyjała spacerom po alejkach ogrodu, dlatego miło będziemy wspominać spędzony tu czas.