Wycieczka na pływalnię Akwawit w Lesznie

Data publikacji: Jun 04, 2015 12:51:9 PM

15 grudnia 2011 r. uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej pod opieką p. Ewy Miłaszewicz i p. Dariusza Glińskiego uczestniczyli w wycieczce do Leszna na pływalnię Akwawit. Po przybyciu i przebraniu się w stroje kąpielowe wyruszyliśmy na podbój basenu. Było tam dużo fajnych zjeżdżalni i innych atrakcji z których korzystaliśmy przez 2 godziny. Zabawa była znakomita dlatego wszyscy się zasmuciliśmy, kiedy nadszedł koniec. Większość z nas cały dzień by chciała spędzać czas tylko na basenie ,bo wszyscy kochamy wodę. Następnie pojechaliśmy do McDonal's, gdzie wszyscy najedli się do syta, chociaż wiemy, że to nie jest jedzenie zdrowe, ale w końcu nie jadamy tego codziennie. Serdeczne podziękowania kierujemy do członka Rady Rodziców p. Dariusza Glińskiego za pomoc i opiekę podczas dzisiejszej wycieczki.