Wyjazd do kina Helios w Lubinie na film w 3D pt. „Happy Feet 2”

Data publikacji: Jun 04, 2015 12:44:50 PM

ŚWIĘTY MIKOŁAJ jest znany na całym świecie. W różnych krajach nazywany jest inaczej: w Anglii - Father Christmas, w USA - Santa Claus, we Włoszech i w Hiszpanii- Babbo Natale, w Niemczech - Heilige Nicolaus. W naszej szkole uczciliśmy to ukochane przez wszystkie dzieci święto, wyjeżdżając z grupą uczniów z klas III-VI, do kina Helios w Lubinie na film w 3D pt. „Happy Feet 2”. W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 zobaczyliśmy bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkaliśmy się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo, miłością jego życia Glorią i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em. Po seansie posililiśmy się w McDonald, a następnie podziwialiśmy piękne, bożonarodzeniowe dekoracje na najniższej kondygnacji galerii Cuprum Arena. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.