ŚWIAT BAJEK

Data publikacji: Jun 04, 2015 4:9:50 PM

15 czerwca pięcio- i sześciolatki wspaniale bawiły się w parku Nenufar w Kościanie. Przywitane przez piękną Fionę wyruszyły łodzią do ŚWIATA BAJEK, gdzie odwiedziły domki wielu znanych im postaci m.in. Kubusia Puchatka, Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Jasia i Małgosi, Krecika. W Świecie Bajek dzieci brały udział w różnorodnych zawodach i konkursach. Po pełnym wrażeń pobycie wśród bajkowych postaci wróciliśmy na ląd. Tam czekało na nas rozpalone ognisko, przy którym każdy samodzielnie przygotował sobie posiłek – pieczoną kiełbaskę. Zjedliśmy tez smaczne śmietankowe lody. Miło spędziliśmy też czas na placu zabaw, gdzie największym powodzeniem cieszył się wyciąg krzesełkowy. Po harcach szczęśliwie wróciliśmy do szkoły.