Bal karnawałowy klas I-III Szkoły Podstawowej

Data publikacji: Jun 06, 2015 1:8:55 PM

Koniec zmagań z nauką! Można zapomnieć chociaż na chwilę o czytaniu, pisaniu i liczeniu! Czas na ferie! Ale zanim udamy się na zasłużony odpoczynek, można „poszaleć” na parkiecie. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w balu karnawałowym, który odbył się w czernińskim ratuszu. Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci bawiły się hucznie i wesoło. Dały upust swojej energii i chętnie brały udział w różnorodnych konkursach, w których nagrodami były słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Na zakończenie balu wybrano czworo dzieci, które najładniej tańczyły przez cały czas trwania zabawy. Królowymi balu zostały mianowane Julka Hybsz i Wiktoria Bordulak, zaś królami tańca okrzyknięto Maćka Wysockiego i Kacpra Kiernickego. Królewskim parom gratulujemy i życzymy udanego odpoczynku po harcach na parkiecie, natomiast wszystkim dzieciom bezpiecznych i udanych ferii!