Dyskoteka karnawałowa

Data publikacji: Jun 06, 2015 1:12:52 PM

Jak co roku dyskoteka karnawałowa w naszej szkole budzi wiele radości, a w jej przygotowaniu prześcigają się poszczególni uczniowie. Tegoroczna zabawa odbyła się 24 stycznia 2013 roku. Zabawę rozpoczęto tańcami w rytm przebojów zaserwowanych przez naszych DJ-ów. DJ-e Błażej i Michał zabawiali uczniów najlepszymi hitami, przy których nawet stali „podpieracze ścian” żwawo ruszali do tańca. Atrakcją wieczoru okazały się konkursy przygotowane przez uczniów klasy I gimnazjum i VI szkoły podstawowej, m.in. taniec na gazecie, taniec z balonami, przechodzenie pod liną, a także wybrano króla i królową dyskoteki. Zabawa karnawałowa to przede wszystkim tańce i wspólne szaleństwo w grupie rówieśników, więc wszystkim towarzyszyły świetne humory. Wszyscy tak dobrze się bawili, że chcieli, aby dyskoteka trwała dłużej.