Dzień Europy

Data publikacji: Jun 06, 2015 4:4:59 PM

9 maja to oficjalny Dzień Europy, który jest oficjalnym symbolem Unii Europejskiej. To dziś europejskie miasta świętują! Nasi uczniowie klasy czwartej: Martyna Wysocka i Jakub Drozdowski oraz klasy piątej: Katarzyna Drozdowska i Alicja Glińska wraz z p. Jolantą Kantorczyk również mogli świętować ten dzień goszcząc w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie. A wszystko to, dzięki zaproszeniu przez Szkolny Klub Europejski z OSW i jego opiekunki p. Lilianny Głowacz. Wraz z uczniami tego Ośrodka mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę w zorganizowanym tam konkursie, który okazał się świetną zabawą. Po konkursie otrzymaliśmy dyplom udziału i miłe pamiątki. Do naszej szkoły wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń.