Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Data publikacji: Jun 06, 2015 1:43:27 PM

Dnia 15 lutego 2013 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Górze odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, zorganizowane przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Górze pod patronatem Burmistrza Góry Pani Ireny Krzyszkiewicz. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Góry Andrzej Rogala, który przywitał członków komisji konkursowej oraz przybyłych uczestników wraz z opiekunami, życząc sukcesów i wysokich wyników. Eliminacje gminne zostały przeprowadzone w trzech grupach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Naszą szkołę reprezentowali Damian Występski i Braian Iskra uczniowie klasy trzeciej gimnazjum. Po części pierwszej pisemnej zdobywając po 12 punktów przeszli do drugiej części ustnej. Bardzo dzielnie i rzeczowo odpowiadali na zadawane pytania. Jednak pierwsze miejsce zdobył Damian. Tym samym weźmie udział w eliminacjach powiatowych. Obu uczniom serdeczne gratulujemy a za Damiana trzymamy kciuki.