HUBERTOWINY 2012

Data publikacji: Jun 05, 2015 8:17:56 PM

Dnia 25 października 2012 r. odbył się uroczysty apel z okazji święta Szkoły. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy w Górze, przedstawiciele Kół Łowieckich: Szarak, Bór, Dzik, Bażant, Kaczor oraz Nadleśnictwa Góra Śl. Dorota Adamska - dyrektor Szkoły serdecznie podziękowała wszystkim zaprzyjaźnionym kołom łowieckim oraz Nadleśnictwu Góra Śl. Za bardzo owocną współpracę w krzewieniu idei ochrony przyrody. Przybyli goście natomiast gratulowali osiągnięć i życzyli dalszych sukcesów. Punktem kulminacyjnym święta było uroczyste nadanie Szkole Odznaki za Zasługi dla łowiectwa, która została przyznana uchwałą z dn. 12.09.2012 r. przez Okręgową Kapitułę Odznaczeń Łowieckich w Warszawie. Order uroczyście wręczył Pan Jerzy Maćkowski - prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie. Należy nadmienić, że dotychczas odznaczenie przyznano trzykrotnie w województwie dolnosląskim i jednokrotnie w powiecie górowskim, a w gronie wyróżnionych jest nasza placówka.