Konkurs „Stop! Dziecko na drodze”

Data publikacji: Jun 06, 2015 11:13:31 AM

Dnia 21 listopada w Starostwie Powiatowym w Górze odbyła się już po raz osiemnasty akcja „Stop! Dziecko na drodze!” pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Górze. Ma ona na celu propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie wśród najmłodszych uczniów. Poznanie przez nich przepisów jest bowiem gwarantem bezpiecznej drogi do szkoły. W tym roku szkolnym w potyczkach konkursowych podsumowujących akcję wzięło udział 7 drużyn. Drużyna trzecioklasistów z naszej szkoły w składzie: Julia Iskra, Adrianna Wysocka i Maciej Wysocki, walczyła bardzo zaciekle o jak najlepszy wynik. W rezultacie zdobyła trzecie miejsce. Wszyscy uczestnicy akcji zostali nagrodzeni upominkami indywidualnymi oraz nagrodami dla szkół. Gratulujemy!