Przyroda w wierszach Juliana Tuwima

Data publikacji: Jun 06, 2015 4:53:9 PM

Jednym z zadań Konkursu Łowiecko-Przyrodniczego było przeprowadzenie Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Przyroda w wierszach Juliana Tuwima”. W czwartek 16 maja uczniowie klas I-III SP prezentowali wybrane utwory poety przed komisją w składzie: Pani Renata Woźny, Pani Urszula Chudzik o Pani Lidia Kaczor. Repertuar był bardzo zróżnicowany. Dzieci w ciekawy i humorystyczny sposób przedstawiły wiersze oraz swoje umiejętności recytatorskie. Najpiękniej wykonane prezentacje zostaną wyróżnione dyplomami i nagrodami rzeczowymi zasponsorowanymi przez Koła Łowieckie i ks. Janusza Bobowskiego. Nagrodzeni zostaną: Aleksandra Blaszkowska, Amelia Felska z klasy I SP Wiktoria Bordulak z klasy IISP i Adrianna Wysocka z klasy IIISP. Wyróżnienia otrzymają: Sandra Plewka z klasy ISP i Wiktoria Drozdowska z klasy IISP . Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia. Wszystkim gratulujemy.