Rok Juliana Tuwima

Data publikacji: Jun 06, 2015 5:43:7 PM

Rok Juliana Tuwima uświetniliśmy w naszej szkole apelem poświęconym Jego twórczości. W środę 29 maja uczniowie wszystkich grup wiekowych spotkali się na łonie natury, by obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez przedszkolaków z zerówki oraz uczniów z Koła Teatralnego pod kierunkiem Pani Lidii Kaczor i Pani Renaty Woźny. Z zainteresowaniem uczniowie obejrzeli inscenizację do wiersza pt. „Rzepka”, gdzie dzieci wcieliły się w różne postaci. Wszyscy mieli także okazję usłyszeć interpretacje wierszy w wykonaniu uczniów klas młodszych, którzy zostali laureatami konkursu recytatorskiego. Program artystyczny zaprezentowano także najmłodszym kolegom z grupy 3-4 latków. Piękne rysunki – dekoracje wykonały uczennice klasy IIIG Joanna Kiernicka i Karolina Drozdowska.