WAKACJE, ZNÓW BĘDĄ WAKACJE !!!

Data publikacji: Jun 06, 2015 8:0:59 PM

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w naszej szkole zgromadziło odświętnie ubranych uczniów, szerokie rzesze rodziców oraz nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Burmistrz Góry - Pani Irena Krzyszkiewicz. Wstępem do ostatniego spotkania był polonez wykonany przez kończących szkołę gimnazjalistów. Dyrektor Zespołu Dorota Adamska podsumowała miniony rok ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli. Wyróżniła nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Państwo Jaworskich, Panią Renatę Piskorz oraz Pana Kamila Rogasika uczniów, którzy zdobyli miano „Ucznia Roku”. W kategorii klas I-III Szkoły Podstawowej tytuł uzyskał Maciej Wysocki z klasy III, w kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej Alicja Glińska z klasy V, zaś w kategorii klas I-III Gimnazjum Joanna Kiernicka z klasy III. Następnie wręczyła świadectwa tym, których efekty pracy wpłynęły na zdobycie świadectwa z czerwonym paskiem, a ich rodzicom złożyła podziękowania w formie dyplomów za zaangażowanie w życie szkoły. Uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej oraz młodzież z klasy III Gimnazjum złożyła swoje honorowe wpisy do księgi uczniów. Burmistrz Irena Krzyszkiewicz wręczyła stypendia uczniom za osiągnięcia edukacyjne i sportowe. Część oficjalna uroczystości zakończona została występami uczniów klasy VI oraz klasy II i III gimnazjum. Następnie wszyscy uczniowie pożegnali się z wychowawcami w swoich klasach. Usłyszeli jeszcze kilka rad na to, jak bezpiecznie wypoczywać i w doskonałych humorach ruszyli … ku wakacyjnym przygodom.