WIELKOPOLSKIE UROCZYSTOŚCI 90-LECIA PZŁ

Data publikacji: Jun 06, 2015 4:0:21 PM

Efektem współpracy naszej szkoły z myśliwymi jest zaszczyt wzięcia udziału w Wielkopolskiej Uroczystości zorganizowanej z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego, które odbyły się dnia 5 maja w auli Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Dyrektor szkoły Dorota Adamska wraz z pocztem sztandarowym zaproszona została na te uroczystości przez Wojewódzki Sejmik Łowiecki w Poznaniu. Delegacja szkoły w Czerninie wzięła udział w mszy św. w Kolegiacie Poznańskiej. Następnie w części oficjalnej mogła obserwować wyróżnianych odznaczeniami myśliwych, a w części artystycznej występy orkiestry dętej z Mościska, solistów scen poznańskich, występy Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej PZŁ oraz sygnalistów myśliwskich. Pełni wrażeń uczestnicy wyjazdu opowiedzieli społeczności szkolnej o obchodach tej wspaniałej rocznicy.